פרחים בתל אביב


תל אביב היא אחת הערים הרבגוניות ביותר בעולם, ובהתאם ניתן למצוא בה את כולם: צעירים ומבוגרים, עשירים ועניים, ליברלים ושמרנים, כאלה שנולדו בה וכאלה שהגיעו אליה בין אם מעיר אחרת בישראל ובין אם ממדינה אחרת ברחבי העולם ובאופן כללי בכל שוטטות קצרה בעיר שצמחה מן החולות והתפתחה עוד ועוד אנחנו נחשפים למגוון רחב של אנשים. אבל למרות השונות העצומה יש גם מכנה משותף לכל אותם בני אדם: כולם אוהבים פרחים. והרי אי אפשר שלא לאהוב פרחים. הם יפים, עדינים, מפיצים ריח נעים, מעוררים מיידית אסוציאציות חיוביות של הרמוניה ורומנטיקה, וגם שגשוג ורוך, ואין פלא שמשלוחי פרחים בתל אביב הם תמיד מתנה שכיף לקבל (ולא פחות כיף גם לתת).

אילו פרחים מתאימים למשלוח בתל אביב?

מצד אחד אין דבר קל מלבצע משלוח פרחים בתל אביב שהרי ישנו מגוון גדול של חנויות המציעות את האופציה, ובעצם כמעט לא משנה אילו פרחים תבחרו - מובטח לכם כי ייווצר זר מרשים שישמח את מקבלו, מה גם שתמיד ניתן להתייעץ עם אנשי הצוות בחנות שישמחו להתאים את הפרחים שתשלחו למי שאמור ליהנות מהם וכן לסיבה שהובילה למשלוח הפרחים (יום הולדת, יום נישואין, קידום בעבודה, לידה, ברכות לכניסה לדירה חדשה וכו').

מצד שני המגוון העצום של הפרחים והאפשרויות מקשה לעתים על הבחירה, וכדאי לפחות להכיר את הזנים הפופולריים ביותר של הפרחים הנשלחים בתל אביב.

סייפן - נקרא גם גלדיולה. למעשה מדובר במשפחה שבה למעלה מ-250 סוגי פרחים, שכולם מתאפיינים בפקעת סימטרית שמתוכה צומח גבעול שלרוב אינו מעונף ועליו בין עלה לתשעה עלים בעלי צורת חרב הנתונה בנרתיק
הצבע המזוהה ביותר עם הסייפן הוא הסגול הבהיר, אבל ישנם גם סייפנים לבנים, כתומים, אדומים ו-ורדרדים. לימוניום - פרח מומלץ במיוחד לחובבי הסגול.
גיבסנית - אחראית על הפן האוורירי בזר, ובנוסף תורמת למשלוחי פרחים בתל אביב נופך חגיגי ומכובד. מתאפיינת בעיקר בתפרחת לבנה מרשימה.
רוסקוס - תורם לזר צבע ירוק ואופי "שפיצי" שהופך אותו למעניין במיוחד.
אגפנטוס - צומח בקיץ ובאביב, ומתאפיין בעלווה צפופה בגוונים לבן וסגול.
גרברה - פרח שנהוג לייחס לו תכונה של קליטת אנרגיה מהסביבה והעברתה לבני האדם הנמצאים בקרבתו. הגרברות השונות (ישנם סה"כ למעלה מ-500 זנים של פרח זה) מתאפיינות בראש גדול וצבעוני.
כובע נזיר גדול - פורח בחורף ומציע גוונים בוהקים של צהוב, אדום וכתום.
לוע ארי - עוד זן שמגיע לשיאו בחורף ומעטר משלוחי פרחים בתל אביב בעונה הגשומה והקסומה. ניתן לבחור בין לוע ארי גבוה לבין לוע ארי ננסי, בהתאם לאופי הזר, וכן בין גוונים שונים.
ליזיאנטוס - פרח רב רושם שתורם גוונים ורודים, סגולים ולבנים.
טוליפ - הטוליפ, או בשמו העברי "צבעוני", מתאפיין במבנה דמוי גביע ובו 6 עלים צבעוניים מרהיבים. הצבע המבוקש ביותר הוא האדום אך גם טוליפים בגוונים אחרים הינם תוספת מבורכת לכל זר.
חרצית - מוכרת גם כ"כריזנטמה". יתרונה העיקרי הוא העובדה שהיא פורחת לאורך כל השנה ובנוסף נהנית מצבעוניות בולטת ובוהקת, בעיקר בצהוב אך גם בכתום ובוורוד.
ליליות - פרחים שנחשבים ייצוגיים להפליא ומתאימים בעיקר לזרים עסקיים, סידור במרכז שולחן באירועים ובאופן כללי כשרוצים פרחים שמשדרים כבוד. הגוונים העיקריים הם לבן, סגול, ורוד ואדום.

חיבוקים

 

משאלות מתוקות

 

רגשות

 
 

 ₪ 189


   

₪ 110


   

₪ 85


חטאים מתוקים

 

שוקולד לב במארז אהבה 

שוקולד בלגי במארז אהבה

 

 

 

 

 

מתוק בפה

 
 

₪ 479


   

₪ 29


   

₪ 189


ים של אהבה

 

אהבה מתוקה

אהבה מתוקה

 

 

 

 

 

קרנבל מתוק

זר קרנבל מתוק

 
 

₪ 259


   

₪ 189


   

₪ 135


.